Про нас

  Асоціація є громадським добровільним об'єднанням учасників - Рад багатоквартирних будинків і Правлінь товариств власників житла - для координації спільної діяльності для контролю з надання житлово-комунальних послуг та станом багатоквартирних будинків.

ЦІЛІ, НАПРЯМКИ І ЗАВДАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ:
- Допомогти старшим по будинку та головам ОСББ домогтися отримання мешканцями багатоквартирних будинків якісних житлово-комунальних послуг за адекватними цінами для поліпшення стану їхніх будинків.
- Залучення власників житлових приміщень в управління багатоквартирними будинками шляхом створення ОСББ та надання всебічної допомоги в цьому питанні (юридичної, економічної, правової та інш.)
- Обмін досвідом, об'єднання інтелектуальних, організаційних та інших можливостей учасників Асоціації для грамотного і якісного управління багатоквартирними будинками;
- Налагодження контролю за наданням та обліком споживання комунальних послуг, нарахуванням оплати за житлово-комунальні послуги.

Для досягнення поставлених цілей Асоціація вирішує наступні завдання:
- Надання необхідної методичної та юридичної допомоги у створенні та організації діяльності ОСББ.
- Оперативне інформування учасників Асоціації про зміни в житловому законодавстві, про нормативно-правові акти з питань житлово-комунального господарства.
- Спільно з учасниками Асоціації та жителями міста організація контролю з обслуговування багатоквартирних будинків, підвищенню якості управління багатоквартирними будинками, з проведення поточних і капітальних ремонтів.
- Організація системи моніторингу з надання комунальних послуг, правильності їх обліку та оплати, аналіз виникаючих проблем і вироблення рекомендацій щодо їх усунення.
- Координація дій учасників Асоціації у їх взаємодії за рішенням загальних проблем багатоквартирних будинків з керуючими організаціями, підприємствами комунального комплексу, органами місцевого самоврядування, регіональним оператором коштів фонду капітального ремонту, контролюючими та наглядовими органами.
- Вироблення пропозицій для адміністрації міста, керуючих організацій з питань обслуговування та управління багатоквартирними будинками, благоустрою та озеленення прилеглих територій, поліпшення взаємодії з жителями.
Асоціація має право:
- Звертатися в інтересах учасників Асоціації з питань стану житлового фонду та надання житлових та комунальних послуг в органи державної влади, органи місцевого самоврядування, керуючі організації, до підприємств комунального комплексу, в інші організації та громадські об'єднання.
- Налагоджувати зв'язок з керуючими організаціями та адміністрацією міста в плані заходів з утримання, ремонту, поліпшенню експлуатації та збереження житлового фонду, благоустрою та озеленення прилеглих територій.
- Розглядати в межах своїх повноважень звернення мешканців багатоквартирних будинків, у необхідних випадках направляти матеріали до органів місцевого самоврядування, органи державної влади, контролюючі та наглядові органи.
- Інформувати учасників Асоціації і городян про діяльність Асоціації на зборах мешканців, через ЗМІ, в мережі Інтернет.

Комментариев нет:

Отправить комментарий